Hakkımızda

BAŞLANGIÇLAR ÖNEM TAŞIR...

BOĞAZİÇİ KOLEJ’inde hiçbir hedef ulaşılamayacak uzaklıkta değildir. 
Yeni eğitim konseptimizle tüm engelleri aşıyoruz.

BOĞAZİÇİ KOLEJ'i idealist eğitimcilerin kurduğu köklü bir eğitim kurumudur. Ticari kaygı taşımadan şekillendirilen kurumumuz, yönetimi ile de bu anlayışı sergilemekten gurur duyar. Hızla gelişen dünyada ülkemizin ve insanımızın hak ettiği onurlu yeri alması için mücadele eden, çağdaş değerleri özümseyen, hoşgörülü, ilgili bir yönetim ve organizasyon oluşturan kurumumuzun temel felsefesi “öğrenci başarısıdır.” Hedeflediğiniz okullara ulaşmada, gönül birliği etmiş bir kadronun, sıcacık, samimi bir ortamın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. 
 

VİZYONUMUZ

Değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun insanını yetiştirebilmek . Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran,gelişime ve değişime açık,nitelikli insan gücü yetiştirebilmek.Veli –Öğrenci-Öğretmen işbirliği ile geleceğe yön veren bölgesinde ve ülkesinde tercih edilen önder bir kurum olmak.Sadece bilgiyi paylaşan değil,üreten ,bilginin tek otorite olduğu,demokratik ilişkilerinin tam anlamıyla uygulandığı bir okul olmak.

MİSYONUMUZ

Çalışkan,bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan,topluma yararlı,paylaşımcı,yaratıcı ve pozitif düşünen ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmek.Öğrencilerimizi bilgi,beceri ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirerek mesleğinde en başarılı bireyler haline getirmek.Bölgede ve Ülkede İLK’leri ve EN’leri çıkaran okul olmak için varız.

NEDEN BİZ

YGS-LYS LİSE TEOG hazırlıkta 20 yıllık deneyim

Tutarlı,kararlı ,kendinden emin,deneyimli,kaliteli kadrosu

Profesyonel,öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan zengin yayınlar

Etkin rehberlik sistemi

Bireysel ve kitlesel yüksek başarı

Huzurlu ,sıcak ve nezih ortam